Pages

Ads 468x60px

2011. november 29., kedd

Nations cup 2011 végeredmény



Véget ért a Nemzetek kupája, és a harminckettedik helyen zártunk. Nem valami fényes, de ha kicsit jobban kijön a lépés, akkor lehetnénk feljebb is, mondom ezt úgy, hogy sok csapatban klasszisokkal jobb játékosok vannak, és ugyanúgy nincsenek elöl.
Remélem a következő kupáig sokat fejlődünk majd, és nehezebb dolga lesz az ellenfeleinknek.


Végeredmény a 7. forduló után - Nations Cup 2011
RankTeam NameRounds
Played
Rounds
Won
Rounds
Tied
Rounds
Lost
Points
Won
Tie
Brk 1
Tie
Brk 2
Tie
Brk 3
1 United States7430111141846
2 Italy7421101481857
3 Norway7421101201752
4 Iran7340101151649
5 Sweden7421101091749
6 Poland741291201949
7 Turkey733191101649
8 Netherlands725091041645
9 Germany73319931549
10 Ireland74129741543
11 United Kingdom724181121657
12 Bulgaria724181031549
13 Belarus72418951449
14 Canada72418921546
15 Ukraine73228901447
16 Switzerland74038731539
17 Australia72327871547
18 Japan71517861445
19 Panama72327851444
20 Spain72327671344
21 Greece72327581338
22 Argentina72236871454
23 Bosnia-Herzegovina72236701152
24 South Africa72236651340
25 Israel72236631245
26 Belgium72236601439
27 France71426341131
28 Denmark71335771346
29 Russian Federation71335581237
30 Austria71335581041
31 Armenia71335531237
32 Hungary71335501233
33 Croatia71335491139
34 Mexico7043446942
35 Jamaica72054451041
36 New Zealand70343501038
37 Macedonia7034339934

2011. november 27., vasárnap

Rijeka 2011 képek



Pár kép innen Joe-é és Szabié:

2011. november 24., csütörtök

3. Rijeka Open 2011 eredmények + pár mondatos beszámoló

CBT - 3rd Rijeka Open 2011 
19-20.11.2011. Rijeka, Hrvatska

OPEN (36): 1-Zoltan Illyes
(H), 2-Jozsef Mertl (H), 3/4-Mislav Kovačić (HR)/Jurica Šimić (BiH); 1LC-Danny Cohen (GB), 2LC-Tomislav Štrk (HR)

DOUBLES (16): 1-Dino Budimilić & Mislav Kovačić, 2-Domenika Rus & Miran Tuhtan

http://www.backgames.org/bg/club.standings.php?club_id=70&mode=tournament_report&tournament_id=2951&links=standings


Péntek kettőkor indultunk négyen Rijekába. Utolsó napokban minőségi cserét hajtottunk végre, Máté helyett Joe jött velünk. Utasbiztosítása mindenkinek volt. Príma. Az út kevésbé, mert k****tt nagy köd volt.
A szállás ahol laktunk, a rijekai "váci utcá"ban volt, egy lerobbantnak mondható hostel/lakás húsz euroért. Az ablakba a szállásadó néni gyertyát rakott, így emlékezvén Vukovar elestére. Mutatta és mondta is, hogy ratata Vukovar.
Reggel a néni aranyos volt, és hozott grappát és ihatatlan kávét. Szombaton játszottunk pár meccset, délután a páros bajnokság kezdődött.
Vasárnap reggel a néni megint hozott grappát és kávét.
Majd folytatódott a bajnokság, majdnem három magyar került a nyolc közé, de Szabi elvérzett. A döntőt így is két magyar játszotta.
A szervezők szimpatikus fiatal társaság volt. A játékosok közt volt pár idegbeteg, de gondolom az mindenhol van, itt Pesten is. Úgy látszik ez ilyen játék. Egy Szlovéniában élő angol invitált minket egy júniusi versenyre, oda is el kellene menni majd.

2011. november 22., kedd

Szimpla Kávézó havi verseny

Ismét Backgammon-bajnokság, most már az átalakult Kávézóban. Gyertek, hozzatok táblát és indulhat a verseny! Aki nyer, egy hónapon át féláron fogyaszthat.